jumpToMain
40423

Mérési technikus (elektroműszerész tapasztalattal) (m/f/d)

Rheinmetall Hungary Munitions Zrt in Varpalota

HU00256

Munkaidő:  Teljes munkaidő

Szerződés típusa:  Határozatlan időre szóló szerződés

WHAT WE ARE LOOKING FOR
  • A közép- és nagy kaliberű lőszerek lőpróbáinak és tesztjeinek mérése és vizsgálata
  • A teszt berendezések/eszközök karbantartása
  • A célok előkészítése a lő- és tesztelési tevékenységekhez
  • A lőtér területén végzett célelőkészítési munkálatok
  • A lövészetek és tesztek tervezése, előkészítése és végrehajtása
  • A lő- és teszt eredmények (angol nyelvű) jelentése és dokumentálása
  • Kommunikáció a belső és külső ügyfelekkel a lőtéren végzett tevékenységek során
  • A vezetés és az adminisztráció támogatása
  • Részvétel a minőségirányítási rendszer kiépítésében
WHAT QUALIFICATIONS YOU SHOULD HAVE
  • Elektrotechnikusi vagy egyéb középfokú elektronikai/szerelői szakképesítés
  • Angol nyelv ismerete előny
  • Elektrotechanikai munkatapasztalat előnyt jelent
  • Oszcilloszkóp használatának ismerete előnyt jelent
  • Fegyverek karbantartásában szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Megbízható, rugalmas és csapatorientált személyiség megfelelő szakmai és élettapasztalattal
  • Precíz munkavégzés
  • Magabiztoság és határozott fellépés
  • 3 év tapasztalat teszt- és mérőberendezések üzemeltetésében
  • Önálló, megoldásorientált és strukturált munkavégzés
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
WHAT WE OFFER YOU
  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • A munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások
  • Változatos és egyedi fuvarozási lehetőségek
  • Nemzetközi csapat- és vállalati kultúra
  • A kreatív ötletek meghallgatásra kerülnek
  • Dinamikus, támogató munkakörnyezet
  • Részvétel egy új üzem létrehozásában, amely egyedülálló zöldmezős beruházás a védelmi iparban
CONTACT INFORMATION

Contact Person: Marcel Lappe

For questions regarding your application, please use the contact form

Rheinmetall Platz 1

40476 Dusseldorf

Alemanha

Telefone: +49 211 473-01

Fax: +49 211 473-4727

© 2024 Rheinmetall AG