jumpToMain
28366

EMC Mérnök

Rheinmetall Hungary Zrt. in Zalaegerszeg

HU00304

Munkaidő:  Teljes munkaidő

Szerződés típusa:  Határozatlan időre szóló szerződés

FELADATOK
  • Elektromágneses kompatibilitást biztosító tesztek végrehajtása, támogatása és dokumentálása a (polgári és katonai) járműrendszereken, szerelvényeken és a kereskedelmi ágazatból érkező tesztelési feladatok ellátása
  • Belső és külső ügyfelek számára végzett tesztelési feladatok megtervezése és ütemezése
  • Hibaelemzés a kiváltó okok azonosításával és a korrekciós intézkedések elvégzése
  • EMC vizsgálati jelentések készítése belső és külső ügyfelek számára
  • Tanácsadás és EMC-teszttervek és áramköri intézkedések készítése
  • Műszaki tények bemutatása EMC-referenciával
  • Mérési bizonytalanságok meghatározása és kiszámítása az EMC-laboratóriumban a normatív előírások figyelembevételével
  • Új EMC-mérési módszerek kifejlesztése, műszaki megvalósítása és ellenőrzése
  • A mérőlaboratórium felkészítése a DIN EN ISO 17025 szerinti tanúsításra
ELVÁRÁSOK
  • Befejezett rendszermérnöki tanulmányok vagy hasonló területen szerzett mérnöki diploma
  • Hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
  • Erős kommunikációs képesség és csapatmunkára való hajlam
  • Stressztűrő képesség nagy munkaterhelés esetén is
  • Méréstechnikai programok használatának ismerete
  • Nyelvtudás: jó angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Alapvető utazási hajlandóság

Kérjük, angol nyelven nyújtsa be a pályázatát erre a pozícióra!

AMIT KÍNÁLUNK
  • Versenyképes bérezés
  • Széles juttatási csomag: magánegészség biztosítás, SZÉP kártya, kedvezményes étkezés a cég kantinjában, munkába járási támogatás, sportolási lehetőségek
  • Megbízható, stabil munkahely
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő
  • A munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások alkalmazása a mobilitás és a biztonság jövője érdekében
  • Támogató, nemzetközi csapat
  • Külföldi betanulás lehetősége
  • Szakmai előrelépés lehetősége a vállalat fejlődésével
ELÉRHETŐSÉGEK

Kapcsolattartó: Angyal Korinna

Ha pályázatával kapcsolatos kérdése lenne, a kapcsolatfelvételi űrlap segítségével tud kapcsolatba lépni velünk.

Rheinmetall Platz 1

40476 Dusseldorf

Alemanha

Telefone: +49 211 473-01

Fax: +49 211 473-4727