Feladatok

  • Különböző méretű és összetettségű projektek tervezése, vezetése és dokumentálása
  • Informatikai (rész)projektek meghatározott költség- és időkereteinek, valamint minőségi és teljesítménykövetelményeinek betartásának biztosítása
  • Jelentések és beszámolók készítése, valamint a projekteredmények kommunikációja a vezetőség és az pénzügyi osztály felé
  • Külső partnerek és interdiszciplináris (részben virtuális) projektcsapatok irányítása
  • Igények elemzése és megoldások tervezése a pénzügyi vagy informatikai részleggel egyeztetve (pl. IT-igénykezelés)
  • Workshopok és projektmeetingek lebonyolítása
  • Függőségek, változások és kockázatok azonosítása és kezelése
  • Cél- és érdekkonfliktusok kezelése
  • Projektek hatékony belső és külső kommunikációs folyamatainak biztosítása
  • Kapcsolattartás különböző informatikai szakterületet érintő bizottságokkal

Elvárások

  • Informatikai, gazdasági, műszaki vagy hasonló szakon szerzett felsőfokú végzettség
  • Többéves szakmai tapasztalat informatikai projektek irányításában, valamint különböző folyamatmodellek ismerete
  • Tapasztalat kockázatkezelés, követelményelemzés és koncepcionális tervezés területen
  • Ideális esetben projektmenedzsment minősítések (PMI, Prince, GPM/IPMA) és agilis módszerek (Scrum, Kanban) ismerete
  • Gyors felfogóképesség és analitikus gondolkodásmód, valamint nyitottság változások és technológiai innovációk iránt
  • Precizitás, jó szervezőképesség és szociális kompetencia
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban, német nyelvtudás előny

Kérjük, angol nyelven nyújtsa be jelentkezését erre a pozícióra, valamint töltse fel bizonyítványait és egyéb más fontos dokumentumait (pl. referenciák, nyelvvizsga, tanúsítványok) önéletrajza és motivációs levele mellett!

Amit kínálunk

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő modellek
  • Munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövőjéért