Feladatok

  • Mechanikai szerelvények koncepciójának kidolgozása és tanulmányterv készítése
  • Részvétel projektekkel kapcsolatos megbeszéléseken és a prototípusokat gyártó csapatok támogatása
  • Helyigények meghatározása és koordinálása Siemens NX alkalmazásával
  • Ügyfélre szabott műszaki berendezések tervezése és ellenőrzése
  • Mechanikai szerelvényekre vonatkozó specifikációk elkészítése alvállalkozók megbízása érdekében
  • Alvállalkozók és belső vállalati osztályok által elvégzett munkák eredményeinek ellenőrzése, beleértve a tűréselemzést, ütközésvizsgálatot stb.
  • Változások elemzése és értékelése a rendszerkompatibilitás érdekében
  • Gyártás felügyelete a prototípusok építése során
  • Tervellenőrzések elvégzése és mérlegek készítése
  • Tervezések és tesztelések CAD/PDM rendszerek alkalmazásával
  • Szoros együttműködés a németországi, brit és ausztrál mérnöki csapatokkal, valamint más funkcionális és vállalati részlegekkel (minőségbiztosítás, gyártás stb.)

Elvárások

  • Gépészmérnöki vagy hasonló végzettség
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat a mechanikai tervezés és a technológiai fejlesztés területén
  • PDM, CAD, Siemens NX, DOORS és MS Office nagyon jó ismerete
  • Önálló és strukturált munkavégzés, nyitott gondolkodásmód és csapatszellem
  • Hadiipari, védelmi vagy fémfeldolgozó ipari ismeretek előnynek számítanak
  • Kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban, német nyelvtudás előny
  • Utazásra való hajlandóság (Németország)

Kérjük, angol nyelven nyújtsa be jelentkezését erre a pozícióra, valamint töltse fel bizonyítványait és egyéb más fontos dokumentumait (pl. referenciák, nyelvvizsga, tanúsítványok) önéletrajza és motivációs levele mellett!

Amit kínálunk

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő modellek
  • Munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövőjéért