Feladatok

  • Mennyiségekre vonatkozó lehívások kezelése keretmegállapodás szerint és szállítási ütemtervek végrehajtása
  • Munkavállalók teljeskörű irányítása
  • Munkaerő-szükséglet tervezése és ellenőrzése
  • Beszerzési folyamatok folyamatos javítása gazdasági és minőségi szempontok szerint
  • Megtakarítási lehetőségek azonosítása, kidolgozása és megvalósítása
  • Zökkenőmentes operatív beszerzés biztosítása
  • Üzleti folyamatok optimalizálása
  • Magasabb szintű projektek irányítása és az azokban való részvétel
  • Közvetlen jelentéstétel a beszerzési és anyagmozgatási részlegek vezetőinek

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 4 év szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • MS-Office és SAP (R3 és/vagy S/4Hana) magabiztos kezelése
  • Hadiipari, védelmi vagy fémfeldolgozó ipari ismeretek előnynek számítanak
  • Jó angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Nemzetközi utazásokra való hajlandóság

Kérjük, angol nyelven nyújtsa be jelentkezését erre a pozícióra, valamint töltse fel bizonyítványait és egyéb más fontos dokumentumait (pl. referenciák, nyelvvizsga, tanúsítványok) önéletrajza és motivációs levele mellett!

Amit kínálunk

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő modellek
  • Munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövőjéért