Feladatok

  • Konfigurációmenedzsment (KM) eljárások és működési utasítások végrehajtásának az irányítása, és olyan módszerek létrehozása, amelyeknek célja ezek folyamatos javítása
  • Projektekhez kapcsolódó és tipikus KM-feladatok elvégzése, mint például KM-terv létrehozása, konfigurációs elemek azonosítása, változásellenőrzés, a konfigurációs állapot nyilvántartása és auditok
  • Kiadott mérnöki változtatási adatok felülvizsgálása és elemzése, valamint a változások koordinációja
  • Változások hatásának elemzése a dokumentumokra
  • Ajánlati felhívások (RFP) felülvizsgálása a speciális KM követelmények azonosítása és elemzése
  • Hozzájárulás a hardver/szoftver konfigurációs végtermékek kiválasztásához és azonosításához
  • Szerződések és folyamatokkal kapcsolatos alapvonalak és ütemtervek támogatása
  • KM-követelmények koordinációja a megrendelő vagy az alvállalkozók képviselőivel
  • Projektekhez kapcsolódó konfiguráció-változtatási tanács tartása
  • Mérnöki módosítási kérelmek, valamint a kormányzati és a megrendelői módosítási javaslatok feldolgozása a PLM rendszeren keresztül
  • Nyilvántartások vezetése a termék életciklusa során
  • Hivatalos és informális konfigurációs auditok lebonyolításában való segítségnyújtás
  • A csapat felépítése és vezetése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (Bachelor/Master) mérnöki vagy műszaki területen
  • Legalább 5 év releváns szakmai tapasztalat
  • ERP és PLM rendszerek magabiztos kezelése
  • DIN ISO 10007 szabvány ismerete
  • Erős analitikus gondolkodás és vezetői képességek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Utazásra való hajlandóság

Kérjük, angol nyelven nyújtsa be jelentkezését erre a pozícióra, valamint töltse fel bizonyítványait és egyéb más fontos dokumentumait (pl. referenciák, nyelvvizsga, tanúsítványok) önéletrajza és motivációs levele mellett!

Amit kínálunk

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő modellek
  • Munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövőjéért