jumpToMain
94498

Pillantson be egy igazán izgalmas projektbe!

Nagyszerű mérnöki karrier várja Zalában!

Egyedi Karrierlehetőség Zalaegerszegi ÜZEMÜNKBEN

A legmodernebb harckocsi, a KF51 Panther az új német-magyar közös fejlesztés. Munkatársunkként páratlan lehetősége nyílik a jármű kifejlesztésben való részvételre, amely a tervezéstől a tesztelésen át a gyártásig minden folyamatot lefed.

Mérnökeink feladatai közé tartozik majd számos jármű-és toronyalkatrész tervezése, szimulációja. Felügyeletük mellett a legmodernebb technológiák kerülnek integrálásra a járműrendszerbe, a tervezett jövőbeli képességek figyelembevételével.

Szintén a feladatok részét képezi majd a tervezett alkatrészek és a teljes jármű tesztelése, valamint kiértékelése laboratóriumi környezetben (elektromágneses képességvizsgálat és klímakamra), a tesztpályákon (dinamikus járműtesztek, futómű-és lövegstabilizációs tesztek).

A fenti feladatokon túlmenően átfogó tudást igénylő fontos teendöa tervezés előkészítése a sorozatgyártáshoz (Design to Manufacture).

Különböző Munkaterületek, Közös Szenvedély

Kíváncsi rá, mi az, amit az itt dolgozó munkatársaink nagyra értékelnek a munkájukban?
Olvasson tovább!

Telephely és Juttatások

Rheinmetall Hungary Zrt.A cég zalaegerszegi telephelyén a legkorszerűbb lánctalpas és kerekes járművek, egyebek mellett a Lynx fejlesztésére, tesztelésére és gyártására összpontosítunk.

Többet kínálunk önnek –most és a jövőben.

Tudjuk, hogy egy munkahelynek nemcsak kielégítőnek és izgalmasnak kell lennie, de lehetőséget kell biztosítania a szakmai célok eléréséhez is. Vállalatunk szerteágazó munkaterületeivel pontosan ezt a szabadságot nyújtja, hogy megtalálja saját, egyedi útját.

Mit kínálunk még önnek?

164402
164407

VONZÓ JUTTATÁSOK

Magán egészségbiztosítás, SZÉP kártya, kedvezményes étkezés, támogatás a munkába járáshoz, sportolás támogatása.

164409

BIZTONSÁGOS MUNKAKÖRNYEZET

Hosszú vállalati hagyományokra építünk, és számunkra kiemelten fontos, hogy munkahelye biztonságos legyen és a jövőben is az maradjon.

164410

NEMZETKÖZISÉG

Munkánkban meghatározó a globális együttműködés és a nemzetközi szakmai kapcsolatok.

164412

NAGYSZERŰ MUNKAHELYI LÉGKÖR

Csak azok az emberek tudnak jól teljesíteni, akik jól érzik magukat. Mi gondoskodunk a munka és a magánélet megfelelő egyensúlyáról.

164572

KÉPZÉSI LEHETŐSÉGEK

A karrierje épp olyan egyedi, mint ön. Ezért olyan fejlesztési programot kínálunk, amely megfelel karriercéljainak. Személyre szabott tanfolyamokkal, technikai képzéssel és coachinggal segítjük önt céljai elérésében.

164573

ESÉLYEGYENLŐSÉG

Nálunk az ön erőssége és tapasztalata számít. Hiszünk a sokszínűségben és az esélyegyenlőségben.

Vehicle Systems Europe

A Rheinmetall Hungary Zrt. a VehicleSystems Europe részleghez szerves része. A VehicleSystems Europe divízió a gyakorlatban tesztelt, sokoldalú járműportfóliót kínál kerekeken és lánctalpakon. Ez magában foglalja a harci, támogató, logisztikai és speciális járműveket, és a portfolió folyamatosan bővül. A divízió a következő üzletágakra oszlik: Taktikai járművek és logisztikai járművek. A partner üzletágak érzékelői, vezetési rendszerei, védelmi technológiái és effektoraia Rheinmetall kerekes és lánctalpas járműveit rendkívül hatékony rendszerré alakítják.

Csatlakozzon elkötelezett
mérnöki csapatunkhoz Zalában!

Állásajánlatok megtekintése

Rheinmetall Platz 1

40476 Düsseldorf

Németország

Telefonszám: +49 211 473-01

Fax: +49 211 473-4727