jumpToMain
28366

Biztonsági Őr

Rheinmetall Hungary Zrt. in Zalaegerszeg

Hiv. szám:  HU00310

Munkaidő:  Teljes munkaidő

Szerződés típusa:  Határozatlan időre szóló szerződés

FELADATOK
  • Rheinmetall Hungary Zrt. vagyonának és alkalmazottainak védelmével kapcsolatos feladatok ellátása
  • Látogatókkal kapcsolatos beléptetési, kiléptetési feladatok ellátása
  • Tűzvédelmi rendszer üzemeltetése, tűzvédelmi feladatok ellátása
  • Kamerarendszer felügyelete
ELVÁRÁSOK
  • Személy- és vagyonőri végzettség vagy rendőri/katasztrófavédelmi végzettség
  • Legalább 5 év személyi és vagyonőri vagy 5 év rendőri/katasztrófavédelmi tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatjátékosság
  • Problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
AMIT KÍNÁLUNK
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő-modellek
  • A munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövője érdekében
ELÉRHETŐSÉGEK

Kapcsolattartó: Lappe Marcel

Ha pályázatával kapcsolatos kérdése lenne, a kapcsolatfelvételi űrlap segítségével tud kapcsolatba lépni velünk.

Rheinmetall Platz 1

40476 Düsseldorf

Németország

Telefonszám: +49 211 473-01

Fax: +49 211 473-4727