jumpToMain
28366

Recepciós munkatárs

Rheinmetall Hungary Zrt. in Zalaegerszeg

Nº de ref.:  HU00329

Munkaidő:  Teljes munkaidő

Szerződés típusa:  Határozatlan időre szóló szerződés

FELADATOK
  • Vendégregisztrációs eljárással kapcsolatos feladatok lefolytatása, dokumentálása
  • Látogató management
  • Vezetőségi riportok készítése
  • Postai küldeményekkel kapcsolatos feladatok intézése
  • Események, rendezvények támogatása
  • Tárgyalóterem management
  • Megrendelések leadása
  • Látogatók, külsős munkavégzők esetenkénti kísérése
ELVÁRÁSOK
  • Felsőfokú végzettség
  • 1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat vagy e területen szerzett képzés
  • Legalább középfokú magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban, német nyelvtudás előnyt jelent
  • Magas szintű írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • Csapatmunkára való képesség nemzetközi környezetben
  • Udvarias, udvarias, barátságos viselkedés, ügyfélközpontú hozzáállás
  • Pozitív hozzáállás, motiváció, megbízhatóság
  • B kategóriás jogosítvány előny
  • MS Office és levelezőrendszerek felhasználói szintű ismerete
  • Igényes, precíz és pontos munkavégzés
  • Jó helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség
AMIT KÍNÁLUNK
  • Versenyképes bérezés
  • Széles juttatási csomag: magánegészség biztosítás, SZÉP kártya, kedvezményes étkezés a cég kantinjában, munkába járási támogatás, sportolási lehetőségek
  • Megbízható, stabil munkahely
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő
  • A munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások alkalmazása a mobilitás és a biztonság jövője érdekében
  • Támogató, nemzetközi csapat
  • Külföldi betanulás lehetősége
  • Szakmai előrelépés lehetősége a vállalat fejlődésével
ELÉRHETŐSÉGEK

Kapcsolattartó: Angyal Korinna

Ha pályázatával kapcsolatos kérdése lenne, a kapcsolatfelvételi űrlap segítségével tud kapcsolatba lépni velünk.

Rheinmetall Platz 1

40476 Dusseldorf

Alemania

Teléfono: +49 211 473-01

Fax: +49 211 473-4727