claim
Kariéra v České republice

Kariéra v České republice

Společnost Rheinmetall v České republice hledá právě Vás!

Staňte se součástí společnosti Rheinmetall v České republice a pomozte definovat kvalitu, mobilitu a bezpečnost v automobilovém průmyslu! Jako kompetentní společnost s dlouholetými zkušenostmi dodáváme vysoce kvalitní řešení pro interní a externí zákazníky. Připojte se k nám.

Máte odvahu vydat se vstříc budoucnosti? Pojďte s námi!

Představení společnosti

Společnost Rheinmetall Automotive vyvíjí, vyrábí a prodává komponenty a systémy pro výrobu motorových vozidel ve více než 40 lokalitách na světě. Značky Kolbenschmidt a Pierburg společnosti Rheinmetall Automotive jsou tu s námi na automobilovém trhu již déle než 100 let, pod značkou Motorservice pak dodáváme kvalitní náhradní díly pro automobily.

Společnost Rheinmetall AG se sídlem v Düsseldorfu, obchodovaná na veřejném trhu s akciemi, je integrovaná technologická skupina, která je známá jako významný a renomovaný dodavatel moderních výrobků pro pohonné jednotky s odpovědným přístupem k životnímu prostředí a účinných bezpečnostních řešení. Rheinmetall Automotive patří se svými inovativními systémovými produkty pro kompletní pohonná ústrojí a komplexními zkušenostmi s navrhováním lehkých dílů mezi přední dodavatele výrobků pro automobilový průmysl ve své třídě. Jako přední evropský dodavatel armádních technologických systémů je společnost Rheinmetall dlouhodobým partnerem ozbrojených sil.

V rámci skupiny Rheinmetall Automotive se společnost Pierburg s.r.o. specializuje na produkty pro řízení emisí a sání vzduchu, škrticí ventily a elektromagnetické ventily. Bohaté zkušenosti společně s komplexními, inovativními a celosvětově respektovanými kompetencemi v oblasti motorových dílů jsou faktory, které stojí za úspěšným vývojem a výrobou moderních komponent, modulů a systémů značky Pierburg. Ve vývoji motorů nových generací hrají čím dál větší roli faktory, jako jsou nižší spotřeba paliva, nižší emise, vyšší výkon, komfort a bezpečnost.

KS Kolbenschmidt Czech Republic, a.s. je největším evropským výrobcem pístů pro zážehové a vznětové motory a kompresory z divize Rheinmetall Automotive. Po období nezávislosti po sametové revoluci a rozdělení Československa v roce 1992 se společnost stala součástí skupiny Rheinmetall, která patří mezi významné globální dodavatele výrobků se zaměřením na automobilový průmysl.

KS CZ Motorservice s.r.o. se specializuje na malosériovou výrobu pístů pro trh s náhradními automobilovými díly. Společnost je součástí významného celosvětového dodavatele výrobků pro automobilový průmysl Rheinmetall Automotive AG.

Další informace viz
Stránka kariéry Rheinmetall Automotive
Stránka kariéry Rheinmetall Pierburg

Pojďte společně s námi řešit problémy, které hýbou světem: mobilitu a bezpečnost.

Práce ve spoleènosti Rheinmetall v Èeské republice